Sauna Flat Central Brighton

  • 20 μ²

Το Sauna Flat Central Μπράιτον βρίσκεται 800 μέτρα από τον Πύργο Ρολογιού του Μπράιτον και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Brighton, ο οποίος είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία 600 μέτρα από το Βασιλικό Περίπτερο του Μπράιτον. Ρίτζενσι Σκουέρ, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει σχεδόν 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Λιμάνι του Μπράιτον που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Ο σταθμός του τελεφερίκ Brighton Zip Line είναι σε απόσταση 900 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Sauna Flat Central Μπράιτον
Flash Sale Brighton Train Station 1 Bedroom Flat Bn137Che03
Τιμή μόνο για κινητά

Flash Sale Brighton Train Station 1 Bedroom Flat Bn137Che03

0 μ από το κατάλυμα
USD 163 USD 147
ανά νύχτα
Sauna Studio Apartment At Yoyo Yard Free Sauna
Τιμή μόνο για κινητά

Sauna Studio Apartment At Yoyo Yard Free Sauna

8.8
Έξοχο 6 σχόλια
17 μ από το κατάλυμα
Beautiful Flat In City Centre
Τιμή μόνο για κινητά

Beautiful Flat In City Centre

7.4
Καλό 21 σχόλια
141 μ από το κατάλυμα
USD 583 USD 525
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    42 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Brighton railway station
    500 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Sauna Flat Central Brighton;
      Το Sauna Flat Central Brighton βρίσκεται κοντά σε Brighton Royal Pavilion.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Sauna Flat Central Brighton;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Sauna Flat Central Brighton περιλαμβάνουν Λιμάνι του Μπράιτον, Πύργος Ρολογιού Μπράιτον καθώς και Ρίτζενσι Σκουέρ.
    • ❓
      Στο το Sauna Flat Central Brighton προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Sauna Flat Central Brighton περιλαμβάνουν The Chilli Pickle και Bill's Brighton και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο το Sauna Flat Central Brighton;
      Ναι, το Sauna Flat Central Brighton προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    42 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Brighton railway station
    500 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Sauna Flat Central Μπράιτον

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο